Domů » Blog » Krémové adidas Superstar 80s Woven Cream White – RECENZE

Krémové adidas Superstar 80s Woven Cream White – RECENZE

Chcete cool sneakersy? Máte rádi adidas Superstar? Co takhle krémově béžové Superstary v retro stylu? Přesně takové nám dnes přistály v redakci. Považujeme za náš tvůrčí úkol vám je představit v této krátké recenzi.

Recenze bot: adidas Superstar 80s Woven Cream White/ Cream White/ Ftw White

Co to jsou za boty?

Patří do řady adidas Superstar 80s, za kterou stojí věhlasný skateboardista Mark Gonzales. I přesto, že pro tuto řadu je typická nažloutlá podrážka, tyto Superstary mají pryž zářivě bílou. Oproti tomu tělo bot je krémově béžové. Zdá se, že si to tady pánové z adidasu trochu popletli (joke).

Boty jsou dostupné pouze v pánských velikostech. Je mi líto dámy. Gratuluji vám, pánové, protože tento kousek stojí za to. Pojďme ho skrz na skrz prozkoumat.

Celkový vzhled ve znaku krémového svršku

Není mnoho Superstarů, které jsou takto krémové. Nikdy před tím jsem nic podobného neviděl. Bílá špička „shell-toe“ příjemně kontrastuje s celým tělem, vytváří tak jakousi synergii.

Bílá „shell-toe“ špička ve znaku osmdesátek

Něco, co nesmí chybět na žádných Superstarech, je bezesporu špička boty, která dříve měla za úkol chránit basketbalisty z NBA – nyní neodpáratelný znak bot adidas Superstar. Je zrnitého vzoru.

Krémové tkaničky bez upevnění botě

Nejsou bílé, ani černé, jak to má firma adidas u Superstarů ve zvyku. Rozhodli se tkaničky nechat splynou s botou – čili krémové. Pro někoho málo výrazné, ale v kontrastu se špičkou myslím vynikají hezky.

Dokonce i logo na jazyku je krémové

Černé logo s krémovým pozadím se k botě zkrátka hodí. Dle mě vydařený krok – aspoň tedy u těchto bot. Jazyk je kožený bez výrazného polstrování, proto se rozhodně nejedná botu na sport – do města však ideální.

Tři pruhy, kde jste? Ááá, tady!

Pokud toužíte, aby lidé na první pohled poznali, že máte adidasky, pak s těmito byste udělali krok vedle. Tři pruhy, které symbolizují značku adidas, se poněkud ztrácí. Na druhou stranu milovníci minimalismu mají co slavit.

Černou barvou na patě svítí… logo adidas Originals

Celokrémovou patu zdobí černé logo adidas. Celý svršek boty obepíná síť pravidelných teček a čar, kterou můžete vidět na fotce.

Bílá podrážka s vlnkami

Klasická podrážka se u Superstarů téměř nemění, snad jen u jednoho z nejšílenějších modelů adidas Superstar Cordura.

Bílé polstrování na patě celkem ujde

Proč jen celkem? Ono v porovnání s řadou Foundation je zde to polstrování slabší. Proto může trvat pár dní než botu prochodíte. Po pár dnech již ale nepoznáte, že vás ze začátku mírně tlačila.

Závěrečné shrnutí

Výhody

  • Na Superstary unikátní design

  • Hodí se téměř ke všemu

Nevýhody

  • Polstrování není pohodlné jako jiné řady Superstarů

Proč si botu (ne)koupit?

Sháníte-li Superstary, které při prvním pohledu říkají: „Jsem značky adidas“. Najdete určitě lepší. Pokud je vaší prioritou cit pro detail a krémový design, pak tady neuděláte chybu.

Cena se nyní pohybuje okolo 1990 Kč.

Co je důležité při nákupu bot online?

Dobrá cena je při výběru bot důležitá, ale ještě důležitější je serióznost a spolehlivost eshopu. Proč? U koupi bot, kde se může stát, že boty budete muset vracet pro špatnou velikost, serióznost eshopu později velmi oceníte. Proto jsme vybrali eshopy, kde tyto boty můžete bez starostí koupit a v případě, že vám nebudou sedět, je eshop na 100% vymění.

Koupit v ověřených eshopech:

1) Koupit Superstary na Footshop.cz
2) Koupit Superstary na Queens.cz
2017-03-07T23:42:08+00:00 12.3.2017|Pánské, Recenze, Superstar 80s|

Leave A Comment

1 × five =