Domů » Blog » Stylové a khaki! Na můj vkus trochu vojenské adidas Superstar 80s – RECENZE

Stylové a khaki! Na můj vkus trochu vojenské adidas Superstar 80s – RECENZE

Toužíte po Superstarech, které jsou decentní i přesto něco málo unikátní? Nevadí vám semišové khaki boty? A chcete do hloubky prozkoumat boty semišové khaki boty adidas Superstar 80s? Jestli alespoň jedna odpověď byla ano, pak jste tu správně. Dnes recenzujeme tenisky adidas Superstar 80s Trace Cargo/ Trace Cargo/ Gold Metallic a odhalíme jak výhody tak i nevýhody.

Recenze bot: adidas Superstar 80s Trace Cargo/ Trace Cargo/ Gold Metallic

Co to jsou za boty?

Další kousek z řady adidas Superstar 80s tentokrát ve speciální edici. Hlavním znakem těchto pánských bot je khaki barva a semišové tělo. Pro někoho ideální tenisky ke všem outfitů, pro druhého nudné skoro vojenské boty.

Mají své výhody a nevýhody, rozdíly však vidím především v designu. Pohodlí si totiž ze zkušenosti drží všechny boty Superstar na velmi dobré úrovni.

Superstary ve stylu khaki

To, co mají mít správné boty adidas Superstar, má i tento model. Tři pruhy, gumová špička „shell-toe“ i nízko-kotníkový styl. Unikátní je semiš a jednobarevnost v podobě khaki provedení. Když jsem je vytáhl z krabice, prvně na mě působili poněkud vojensky. Tento pocit mě však neopustil ani chvíli testování. Je to však otázka vkusu.

Špička „shell-toe“ jak do války

Právě tmavě zelená špička ve mně vyvolává vojenské pocity. Je ale pravda, že zbytek boty je khaki. A khaki je zvlášť díky této hipster době poměrně populární.

Tkaničky splývají a nemají upevnění k botě

Tkaničkám dal adidas barvu stejnou jako „shell-toe“ špičce, čili tmavě zelenou. Zvlášť na sebe tedy neupozorňují. Upevnění tkaniček zde není, jak můžeme vidět třeba u modelu adidas Superstar 80s Primekit.

Elegantní zlaté loga adidas

Ačkoli tkaničky část loga zakývají, značná část loga jde na jazyku vidět. Stejně zlatě zbarvené spatřujeme i vevnitř boty. Ze zkušenosti však toto logo po pár měsících prošoupete.

Pruhy adidas ve stylu semišového khaki

Z boku tenisek jsme našli klasické pruhy, větrací dírky a charakteristické šití. Vše stejné jako klasické Superstary s jediným rozdílem – celá bota je khaki.

Prémiové logo adidas zezadu

Proč píši prémiové? Hnědá mi k tomuto barevnému provedení sedí naprosto skvěle. Ačkoli nejsem fanda khaki, tohle se firmě adidas vyvedlo.

Bílá podrážka s tradicí

Vlnková podrážka je něco, co nechybí na žádných Superstarech. Pevná a hlavně odolná již po 50 let.

Polstrování pohodlné, ale není na sport

Sportovní botu nečekejte, polstrování je však dostačující pro denní chození. Aby vše ladilo, jak má, i zde tomu daly tmavě zelenou barvu.

Závěrečné shrnutí

Výhody

  • Pro milovníky khaki dokonalá

  • Hodí se k většině outfitům

  • Zlaté logo působí prémiově

Nevýhody

  • Nevhodné do parných letních dnů

Proč si (ne)koupit khaki Superstary?

Zbožňujete khaki? Máte vojenské ambice? 😉 Nebo hledáte hnědé Superstary, které se hodí k vašim khaki kalhotám? Potom neuděláte chybu, když půjdete do tohoto modelu. Jestli hledáte tenisky na léto nebo prahnete po pestrobarevném designu, pak nedoporučuji. Jsou i kreativnější Superstary.

Vždy myslete ale na to, jak se boty líbí vám. Výběr stylu bot je i jakýsi způsob sebevyjádření, proto dávejte vždy na svoji intuici.

Co je důležité při nákupu bot online?

Dobrá cena je při výběru bot důležitá, ale ještě důležitější je serióznost a spolehlivost eshopu. Proč? U koupi bot, kde se může stát, že boty budete muset vracet pro špatnou velikost, serióznost eshopu později velmi oceníte. Proto jsme vybrali eshopy, kde tyto boty můžete bez starostí koupit a v případě, že vám nebudou sedět, je eshop na 100% vymění.

Koupit v ověřených eshopech:

1) Koupit Superstar 80s na Footshop.cz
2) Koupit Superstar 80s na Queens.cz
2017-03-07T23:36:26+00:00 5.2.2017|Pánské, Recenze, Superstar 80s|

Leave A Comment

6 − two =