Domů » Blog » Chlupaté Superstary v klasickém stylu adidas Superstar 80s – RECENZE

Chlupaté Superstary v klasickém stylu adidas Superstar 80s – RECENZE

Líbí se vám klasický bílo-černý design, chcete ale zároveň něčím vyniknout? Rozhodujete se mezi velkým množstvím modelů Superstar, jenže si ne a ne vybrat? Chlupaté boty vám připadají sexy? Pokud jste aspoň na jednu otázku odpověděli ano, pak jste tu správně. Recenzujeme model bot adidas Superstar, který se proslavil pro své černé pruhy ve stylu srsti.

Recenze bot: adidas Superstar 80s Ftw White/ Core Black/ Gold Metallic

Co to jsou za boty?

Kolik Superstarů o sobě může říct, že mají srst. Hmm, pár možná ano (třeba tyto). Ale vždy se jedná o nějaké, které nejsou ani zdaleka podobné původním bílo-černým botám adidas Superstar, těm teniskám, ve kterých hráli basketbalisté v NBA v sedmdesátých letech. Tyhle ano!

Dnes nám v redakci přistál jeden pár těchto pánských bot, tak je pojďme prozkoumat.

Klasické bílo-černé provedení… se srstí

Ne, nežertujeme. Skutečně hlavním poutačem pozornosti jsou černé chlupaté pruhy. Představte si klasickou botu z řady adidas Superstar 80s s tímto jediným rozdílem, to je přesně tato bota.

Nažloutlá gumová „shell-toe“ špička

Kontrast mezi čisto-čistě bílým svrškem a nažloutlou barvou pryže dává skutečně jakýsi nádech starobylosti. Zkrátka osmdesátá léta, jak mají být.

Zářivé bílé tkaničky

Bílé tkaničky mají tendenci zářit , možná právě díky kontrastu nažloutlé podrážky a bílého svršku. Tento styl je nesmrtelnou klasikou, je to totiž prapůvodní barevné provedení.

Zlaté logo na vložce a jazyku

Zlatá barva mi evokuje luxus a v této kombinaci o to více. Jazyk i vnitřek boty orazítkovali zlatým logem adidas Originals.

Černé a srstnaté pruhy adidas

Botu obtékají klasické tři pruhy adidas s jediným rozdílem – pruhy jsou chlupaté. Když jsem botu poprvé držel v ruce, nemohl jsem přestat pruhy neustále osahávat.

Žádné logo na patě – pouze černo-černá srst

Patu se rozhodli neozdobit logem a obalit ji pouze černou srstí. Krásný minimalistický kousek.

Nažloutlá podrážka bez skrytého loga

Klasika je klasika. Jako u všech bot z řady 80s, i zde je nažloutlá vlnková podrážka. Není třeba měnit. Chybí zde malé logo jako to můžeme vidět třeba u řady Foundation.

Bílé polstrování na patě celkem ujde

Proč jen celkem? Ono v porovnání s řadou Foundation je zde to polstrování slabší. Proto může trvat pár dní než botu prochodíte. Po pár dnech již ale nepoznáte, že vás ze začátku mírně tlačila.

Závěrečné shrnutí

Výhody

  • Zachován klasický styl, i přesto jsou díky srsti originální,

  • Výrazné logo i pruhy

Nevýhody

  • Bota je z kůže, tudíž nic na letní hrátky

Proč si botu (ne)koupit?

Milovníci klasického bílo-černého designu botu jistě ocení. Bota je pro lidi, kteří rádi nosí minimalistické tenisky, které mají dlouholetou tradici. Neocení ji zejména ti, kteří prahnou po pestrobarevných botách nebo hledají boty na běhání. Ať je to jak chce, bota je pohodlná a odolná, a ze zkušenosti neuděláte chybu, když si je pořídíte.

Ostatně, jak u všeho, záleží na vašem vkusu. Posláním recenze je především odhalit vám každý sebemenší detail boty, ať se máte podle čeho rozhodovat.

Na co se dívat při nákupu bot online?

Dobrá cena je při výběru bot důležitá, ale ještě důležitější je serióznost a spolehlivost eshopu. Proč? U koupi bot, kde se může stát, že boty budete muset vracet pro špatnou velikost, serióznost eshopu později velmi oceníte. Proto jsme vybrali eshopy, kde tyto boty můžete bez starostí koupit a v případě, že vám nebudou sedět, je eshop na 100% vymění.

Koupit v ověřených eshopech:

1) Koupit Superstar 80s na Footshop.cz
2) Koupit Superstar 80s na Queens.cz
2017-03-07T23:35:33+00:00 1.2.2017|Pánské, Recenze, Superstar 80s|

Leave A Comment

four × 1 =